O nás

Představuji Vám svůj tým Kamidesign. Je složen z profesionálů, architektů, designerů, ale především těch co naslouchají a proměňují vaše sny v realitu.

Kamila Douděrová

ARCHITEKT, zakladatelka Kamidesign

Ing.arch. Kamila Douděrová je absolventkou Fakulty architektury na pražském ČVUT. Zkušenosti získala během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. Ke klientům se snaží být maximálně empatická, každý návrh je originál. Miluje barvy, obdivuje gotiku. V roce 2010 založila vlastní architektonické studio Kamidesign. Je jedinou designérkou, která se objevuje v populárním pořadu na TV Prima Jak se staví sen nepřetržitě od začátku vysílání. Motto: „Co chceš, to můžeš.“ (Tomáš Baťa)

Radka Patová

DESIGNER

Radka Patová dlouhodobě žila a pracovala ve Spojených státech a cestovala po zemích Střední Ameriky. Vždy se zajímala o umění a interiérový design, který po návratu do ČR vystudovala  na DesignŠkole v Praze. Od té doby se její koníček a vášeň pro design stal i jejím zaměstnáním.

Gabriela Burgetová

DESIGNER

Gabriela Burgetová se již od dětství věnuje malbě jako prostředku pro vyjádření nálad, prostoru, barev i materiálu. Spolu s malbou se jí i interiérový design stal velkým životním koníčkem. Absolvovala diplomové studium na Škole Designu a rozhodla se věnovat této kreativní a zajímavé činnosti na profesní úrovni. K výsledné podobě interiéru přistupuje velmi citlivě s ohledem na přání a osobnost klienta. Motto: „Na začátku je přání a osobnost člověka a design je prostředek, jak jej vyjádřit.“

Klára Willekens

DESIGNER

Ing. Klára Willekens vystudovala interiérový design u Ivo Prokela (Bydlení je hra) a Tomáše Havránka, akademický titul však získala na Vysoké škole ekonomické. Má ráda netradičně řešený interiér s důrazem na hravost, detail a kompaktní výraz celého prostoru, který slouží svým majitelům. Zajímají ji materiály a posuny v jejich použití. Ráda kombinuje a překvapuje. Motto: „Detaily tvoří celek.“

Lenka Gvoždíková

ARCHITEKT

Ing.arch. Lenka Gvoždiková je absolventkou fakulty architektury ČVUT v Praze. Odbornou praxi v projektování pozemních staveb získala v kanceláři IKA Praha CZ, dále spolupracovala na projektech v Ateliéru BIB associated architects a v Ateliéru Siadesign s Ing arch. Vladimírem Mlejnkem. V navrhování má ráda čistotu, ne však strohost, důležitá je funkčnost návrhu a s tím související možnost pohodového bydlení. Motto: „Cílem umění je učinit život šťastným." (Michelangelo Buonaroti)

Jan Šimon

ARCHITEKT

Ing.arch. Jan Šimon absolvent Fakulty architektury na pražském ČVUT se věnuje nejen návrhům interiérů, ale i studiím rodinných domů. Každý projekt zpracovává s velikou zodpovědností a snaží se  vždy vyhovět požadavkům klienta. Důležité pro něj je, aby jeho návrhy byly nápadité, odborně zrealizované a aby uživatel byl s odvedenou prací spokojený.

Lucie Janatová

ARCHITEKT

Ing.arch. Lucie Janatová absolvovala Fakultu architektury ČVUT v Praze. Zde si prošla různými architektonickými úkoly od urbanismu až po návrhy interiéru. Po dokončení studií se vydala právě směrem interiérového designu a na čas zakotvila ve firmě Koryna nábytek. Zde pracovala na návrzích kuchyní, obývacích pokojů a také na designu prodejen. Motto: „Vše může být krásné, ale to nestačí. Pro bydlení je nezbytná i funkčnost.“

Petra Turková

OFFICE AND SALES MANAGER

Petra Turková vystudovala střední školu se zaměřením na ekonomii. Díky své povaze ji naplňuje práce s lidmi a její empatická osobnost propojuje sny a přání našich zákazníků s nápady a tvůrčí činností designerů Kamidesign. Jen díky této kombinaci se stává  mostem mezi prvotní představou a finální realizací. Motto: „Všechny naše sny se mohou stát skutečností, pokud máme odvahu je následovat.“ (Walt Disney)

David Tesař

ARCHITEKT

David Tesař se stavařině jako takové věnuje již od základní školy. Vystudoval SPŠ Stavební v Plzni a v současnosti studuje ČVUT FA v Praze. Má rád elegantnost a minimalismus, zároveň se nebojí být extravagantní. Nejraději ze všeho řeší nové stavby a rekonstrukce na nestandardních pozemcích. Jeho rukopis? Znalost, promyšlenost konstrukce a designu ve spojení tvoří vždy něco navíc. Motto: „Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“ (Steve Jobs)

Tomáš Majer

PROJECT MANAGER

Tomáš Majer je svou profesí fotograf a kameraman, který díky spolupráci s pořadem Jak se staví sen získal bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi interiérů. Správný harmonogram prací a koordinace návazností profesí je jednou z nejdůležitějších předpokladů pro úspěšné dokončení proměny. Motto: „Dobře provedený detail tvoří dokonalý celek.“