O nás

Představuji Vám svůj tým Kamidesign. Je složen z profesionálů, architektů, designerů, ale především těch co naslouchají a proměňují vaše sny v realitu.

Kamila Douděrová

ARCHITEKT, zakladatelka Kamidesign

Ing.arch. Kamila Douděrová je absolventkou Fakulty architektury na pražském ČVUT. Zkušenosti získala během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. Ke klientům se snaží být maximálně empatická, každý návrh je originál. Miluje barvy, obdivuje gotiku. V roce 2010 založila vlastní architektonické studio Kamidesign. Je jedinou designérkou, která se objevuje v populárním pořadu na TV Prima Jak se staví sen nepřetržitě od začátku vysílání. Motto: „Co chceš, to můžeš.“ (Tomáš Baťa)

Radka Patová

DESIGNER

Radka Patová dlouhodobě žila a pracovala ve Spojených státech a cestovala po zemích Střední Ameriky. Vždy se zajímala o umění a interiérový design, který po návratu do ČR vystudovala  na DesignŠkole v Praze. Od té doby se její koníček a vášeň pro design stal i jejím zaměstnáním.

Gabriela Burgetová

DESIGNER

Gabriela Burgetová se již od dětství věnuje malbě jako prostředku pro vyjádření nálad, prostoru, barev i materiálu. Spolu s malbou se jí i interiérový design stal velkým životním koníčkem. Absolvovala diplomové studium na Škole Designu a rozhodla se věnovat této kreativní a zajímavé činnosti na profesní úrovni. K výsledné podobě interiéru přistupuje velmi citlivě s ohledem na přání a osobnost klienta. Motto: „Na začátku je přání a osobnost člověka a design je prostředek, jak jej vyjádřit.“

Klára Willekens

DESIGNER

Ing. Klára Willekens vystudovala interiérový design u Ivo Prokela (Bydlení je hra) a Tomáše Havránka, akademický titul však získala na Vysoké škole ekonomické. Má ráda netradičně řešený interiér s důrazem na hravost, detail a kompaktní výraz celého prostoru, který slouží svým majitelům. Zajímají ji materiály a posuny v jejich použití. Ráda kombinuje a překvapuje. Motto: „Detaily tvoří celek.“

Lenka Gvoždíková

ARCHITEKT

Ing.arch. Lenka Gvoždiková je absolventkou fakulty architektury ČVUT v Praze. Odbornou praxi v projektování pozemních staveb získala v kanceláři IKA Praha CZ, dále spolupracovala na projektech v Ateliéru BIB associated architects a v Ateliéru Siadesign s Ing arch. Vladimírem Mlejnkem. V navrhování má ráda čistotu, ne však strohost, důležitá je funkčnost návrhu a s tím související možnost pohodového bydlení. Motto: „Cílem umění je učinit život šťastným." (Michelangelo Buonaroti)

David Tesař

ARCHITEKT

David Tesař se stavařině jako takové věnuje již od základní školy. Vystudoval SPŠ Stavební v Plzni a v současnosti studuje ČVUT FA v Praze. Má rád elegantnost a minimalismus, zároveň se nebojí být extravagantní. Nejraději ze všeho řeší nové stavby a rekonstrukce na nestandardních pozemcích. Jeho rukopis? Znalost, promyšlenost konstrukce a designu ve spojení tvoří vždy něco navíc. Motto: „Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“ (Steve Jobs)

Lucie Procházková

ARCHITEKT

Bc. Lucie Procházková vystudovala SPŠ stavební a poté pokračovala studiem ČVUT FS - obor Pozemní stavby a architektura. Je také absolventkou školy interiérového designu IDK. Pro každý interiér se snaží nalézt příběh, ať už příběh klienta nebo daného místa. Příběh určuje atmosféru a díky tomu pak může vzniknout osobitý interiér ušitý na míru. Baví ji rekonstrukce a hledání nového a neotřelého řešení.

Lucie Kotková

ARCHITEKT

Ing. arch. Lucie Kotková  čerpá ze zkušeností s navrhováním domů a ráda se inspiruje v přírodě. Sází na poctivé vnímání svébytných potřeb svých klientů, aby nalezla jejich tvůrčí i funkční naplnění. Řídí se mottem:  ,,Vaše radost je moje spokojenost.“ Smysl vidí v jednoduchých řešeních s originálními prvky, dotažených do posledního detailu. Vystudovala Fakultu architektury VUT v Brně.

Lucie Janatová

ARCHITEKT

Ing.arch. Lucie Janatová absolvovala Fakultu architektury ČVUT v Praze. Zde si prošla různými architektonickými úkoly od urbanismu až po návrhy interiéru. Po dokončení studií se vydala právě směrem interiérového designu a na čas zakotvila ve firmě Koryna nábytek. Zde pracovala na návrzích kuchyní, obývacích pokojů a také na designu prodejen. Motto: „Vše může být krásné, ale to nestačí. Pro bydlení je nezbytná i funkčnost.“

Tomáš Majer

PROJECT MANAGER

Tomáš Majer je svou profesí fotograf a kameraman, který díky spolupráci s pořadem Jak se staví sen získal bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi interiérů. Správný harmonogram prací a koordinace návazností profesí je jednou z nejdůležitějších předpokladů pro úspěšné dokončení proměny. Motto: „Dobře provedený detail tvoří dokonalý celek.“

Petra Turková

OFFICE AND SALES MANAGER

Petra Turková vystudovala střední školu se zaměřením na ekonomii. Díky své povaze ji naplňuje práce s lidmi a její empatická osobnost propojuje sny a přání našich zákazníků s nápady a tvůrčí činností designerů Kamidesign. Jen díky této kombinaci se stává  mostem mezi prvotní představou a finální realizací. Motto: „Všechny naše sny se mohou stát skutečností, pokud máme odvahu je následovat.“ (Walt Disney)