Řekli o nás

Lucie Hulová MUDr., Ostrava

„Děkujeme Vám opravdu za všechno, co jste pro nás všichni udělali . Jste opravdu perfektní tým a pro tuto práci  máte neskutečný cit a talent. Jsme rádi a opravdu nelitujeme, že jsme se svěřili s tímto projektem právě do Vašich rukou . "

Libor Kapoun, Kosmonosy

„Chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za Váš skvělý design, který jste vytvořili pro naši rekonstrukci. Vaše kreativita a profesionální přístup nám daly unikátní a zároveň praktickou vizi pro náš nový prostor. Velmi si vážíme Vašeho času a úsilí, které jste vynaložili na náš projekt. Byla to radost spolupracovat s někým, kdo má takový talent a nadšení pro svou práci. Díky Vám jsme schopni vytvořit interiér, který dokáže splnit naše potřeby a zároveň přesně vyjadřuje náš styl. Je to úžasné, jak jste dokázali spojit naši vizi s funkčností. Ještě jednou Vám moc děkujeme za Vaši práci a těšíme se na další příležitost ke spolupráci."

Hana Hudáková, Ostrava

„Dobrý večer, před chvílí skončil další díl pořadu Jak se staví sen... a tento díl opět Vaším rukopisem vystihl opravdu ten SEN... Když nechtěli zelenou, tak tato kombinace s oranžovou a černou a nádechem "ottocenta" vypadá úžasně, včetně knihovny a různých nádherných designových doplňků, jemně umístěných v celém prostoru. Takže moderně-zámecký styl se mi teda hodně líbí, ale ani jsem neočekávala, že by to bylo jinak. Kam na ty nápady chodíte??? Moc děkuji za luxusně-estetický zážitek.“

Jana Brožová, Brandýs nad Labem

„Moc se nám oběma vše líbí, je to prostě KRÁSNÉ ... Nemám slov jak vyjádřit nadšení a vděčnost za vše i za to, že je můj manžel spokojený. Chci Vám poděkovat za Váš úžasný přístup, milé jednání, jste prostě báječné a milé, DĚKUJI“

Iva Posseltová, Česká Lípa

„Milé designérky, jsem nadšená z vašeho návrhu!!! Nesmírně se nám, i všem, kteří k nám přijdou, líbí.  Je to jednoduché, moderní a přitom velmi útulné. Úžasný interiér tvořený s citem a láskou, nám-majitelům na míru, kde se bude určitě krásně žít (ne jenom bydlet :-)) Přesně tak, jak jsem si to představovala:-).  Vše sladěné a promyšlené do posledního detailu. Velmi oceňuji i laskavou spolupráci s vámi, vaši ochotu a vstřícnost. Takže ještě jednou má velká poklona a DÍK. Máte můj obrovský obdiv . Pozvat si vás, byl ten nejlepší nápad, který mě napad."

Michaela Marešová Mgr., Praha

„Chtěli bychom Vám popřát krásné prožití svátků vánočních, v novém roce jen to nejlepší a co nejvíce klientů, kterým vytvoříte nádherný domov, tak jako nám. Velice si Vaší práce vážíme.“

František a Lenka Doubkovi, Domoušice

„Ještě jednou moc děkujeme Kamilo a Kláro. Jsme opravdu moc nadšeni Vaším návrhem. Snad jsme to na sobě dali dostatečně znát. Opět se Vám podařilo splnit jeden sen."

Jana Peterová, Sedlčany

„Služeb kamidesign jsme využili k celkové rekonstrukci kuchyně, obývacího pokoje a chodby. Rekonstrukce proběhla přesně dle našich představ a lépe. Paní Douděrová je nejen velmi talentovaná architektka, ale především je skvělý člověk a byla radost s ní spolupracovat. Návrh byl vytvořen ještě krásnější, než by mne samotnou napadlo. Nejen, že jsem nadšená já s dcerou, dokonce i manžel je velmi spokojený.
Do budoucna budu Kamidesign všem vřele a ze srdce doporučovat."